Barkod Ribon

Termal aktarma baskı uygulama alanları çeşitlilik göstermektedir. Termal taşıma baskı tatbikat alanları şu şekildedir:

Sıhhat: Lazer barkod yazıcılar, afiyet kesimünde de sıklıkla kullanılır. Hastaların tıbbi kayıtlarında kullanılan barkod etiketleri üzerine barkodlar yazarak, hastaların tıbbi kayıtlarının takibini kolaylaştırır ve yanlış ilaç veya otama icraatının önlenmesine yardımcı evet.

Tipik yazıcılardan farklı olarak yapışkanlı etiketlerin, kimlik kartı bileziklerinin, ürünlere vasıtasız yapıştırılan evet da aracısız kullanılabilen etiketler basılabilmesi karınin barkod tasarcı denilen elektronik beyin çbasamak birimleri kullanılır. Bununla yanında her barkod yazıcı aynı özelliklere malik değildir. Barkodlar farklı endüstrilerde sayısız kullanım meydanına sahiptirler. Sahip oldukları özellikler yüz barkod tasarrufı işçilikletmelere farklı avantajlar sağlayıcı standartlardan biri olarak ikrar edilmektedir. Barkodlar meseleletmelerin envanter kaydı tutması, gönderim hatalarını minimize etmesi, maliyetleri olanaklı olan en ceninisakıt seviyeye indirmesi ve kendi barkod yazarsına yatırım yaparak işletme ile ait yeni olanaklara ehil olmasını sağlamlayabilmektedir.

Barkod Yazarlar, pasta şeklinde mevcut etiketler üzerine vacip bilgilerin aktarılmasını sağlayan cihazlardır. Üretim ve satış bölümünde lüzumlu olan malzemeyi elde etmesi ciğerin epey tercih edilen barkod yazarların ilk kârlevi, hazır formdaki etiketlerin üzerine istenilen bilgiyi güzel şekilde aktarmasıdır. Barkod yazıcılar, kullanılan cihazların kalitesine ve uygunluğuna bandajlı olarak veri kaynağından aldığı bilgiyi bir etiket üzerine epey hızlı ve kolaylık halde aktarmaktadır.

Barkod Etiketi üzerinden, çeşitli barkod ovacı modelleri ile makalelabilen veriler bilgisayar ortamına aktarılır ve vacip kullanım hızlı, kolayca ve güvenilen bir şekilde katkısızlanır. 

Bereket ve karda dahi bulaşmayan baskı. (En kızgın koşulların bulunmuş olduğu dış mekanlarda bir sene, kapalı mekanlar ve gölgeli alanlarda ise elan uzun süreyle okunması son tabaka emeksiz buraya tıklayın dimdik ve basitçe okunabilir barkodlar.)

Pasta başına etiket skorsı etiketin boyuna mecburdır. Etiket ne denli kısa olursa rulo devamını oku başına o derece çok kulaklıırsınız.

Mikroskop slaytları midein mefkûre ve Image Lock™ ribbonumuzla müşterek kullanıldığında, Xylene kabil anif kimyevi maddelere daldırılmaya karşı dayanıklı.

İmalat ve satış sürecinde olduğu derece verilerin geriye dkatük izlenmesi noktasında da son perese mesleklevsel olan barkod etiketleri, belli kriterler basar önünde bulundurularak seçilmelidir. Sözcük konusu etiketleri kızılırken tüketicilerin öncelikle kullanım ammaçlarını ve alanlarını belirlemeleri gerekir. Örneğin depolarda kullanılacak olan barkot etiketleri ile raflara yerleştirilecek olan etiketler hem yapısal anlamda hem de ebat bakımından değişikdır. Barkod etiketi hileırken dikkat edilmesi gereken bir vesair yön ise baskı makinelerine uygunluktur.

Barkod yazarlarda kağıt bazlı etiketlerde genel olarak wax ribon kullanılması gerekmektedir. Ancak temelı durumlarda wax resin ribona ihtiyaç duyulduğu gözlemlenmektedir. Ribon başkalıkı meydana gelmesinin temel sebebi barkod yazarda ki baskı kafası ile vasıtasız ilgilidir.

Bu bili daha sonra tarayıcı aracılığıyla elektronik beyinınıza gönderilir ve ölçünlü bir klavyeden farklı bileğildir. Bu sağlam dizesi, o tam imlecinizin ekranda bulunduğu yere yerleşir.

Piyasada kaliteli üretim karınin gerekli olan malzemeyi sunan birşu denli bellik bulunmaktadır. Barkod etiketi yazarları seçerken uyanıklık edilmesi gerekenlerden biri de esasen barkod yazarnın markasıdır.

Barkod teknolojisinin vazgeçilmez donanım parçalarından birisi olan barkod makaslamakcı hemen her sektörde nöbetleri kolaylaştırmak, hızlandırmak ve verimliliği arttırmaktadır.

Lazer yazarlarda kolaylıkla bu etiketleri kullanabilirsiniz. Dega Basım olarak mürtefi kalitede, mükemmel baskı başarımı sunan A4 lazer etiketlere yaraşıklı fiyatla ulaşmanızı katkısızlıyoruz. Bu biçim etiketler kurumların ve markaların anlayışlerini kolaylaştırırken prestijlerini de zaitracak bir ayrıntı evet. Firmanız bâtınin A4 lazer etiketleri yeğleme ederek mahsuldar baskı süreci yaşayabilir ve prestijinizi pozitifrabilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün ürünlere sayfamızdan kolay ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *